Hikvision DS-2CE16D8T-ITE(3.6mm)
62,40 € s DPH
62.4 bez DPH
POC, VONKAJŠIA KOMPAKTNÁ HDTVI (TURBO HD) WDR EXIR TUBUSOVÁ KAMERA NAPÁJANÁ PO KOAXIÁLNOM KÁBLI, 1080P/25SN/S, S 3,6 MM OBJEKTÍVOM, ULTRAVYSOKÁ CITLIVOSŤ, EXIR DO 20M
- Popis
- Ďalšie informácie
- Recenzie (0)
Popis
- Vnútorná HDTVI (Turbo HD) IR dome
- WDR 120dB
- Ultra vysoká citlivosť 0.005 Lux
- ExIR prisvietenie do 20m
- objektív 3,6mm
- rozlíšenie 1080p/25sn/s
- OSD menu po koaxiálnom kábli
- krytie IP67
- PoC.af
Ďalšie informácie
| Snímací prvok | 2MP progressive scan CMOS |
|---|---|
| Max. rozlíšenie | 1920 x 1080 pixelov |
| Citlivosť | 0.005 Lux @(F2.0,AGC Zap.), 0 Lux s IR |
| Objektív | 3,6mm |
| Uhol záberu | 82,6° |
| Režim Deň/Noc | automaticky |
| IRC filter | mechanický |
| El. uzávierka | 1/25 až 1/50,000 s |
| Snímkovanie videa | 1920 × 1080/25fps |
| WDR- široký dyn. rozsah | 120dB |
| IR dosvit | EXIR 20m |
| Video výstup | HDTVI (75Ω/BNC) |
| Anti-flicker | Áno |
| 3D polohovanie | áno – vodorovne 360°, zvisle 75°, otáčanie 360° |
| OSD menu | áno, ovládané po koaxiálnom kábli |
| Privátne zóny | Áno |
| Detekcia pohybu | Áno |
| Digitálne funkcie | WDR/BLC/HLC/OFF |
| Komunikácia | po koaxiálnom kábli – protokol: HIKVISION-C (TVI výstup) |
| Farba krytu | biela |
| Materiál | Kov |
| Napájanie | 12V= / PoC.af |
| Spotreba | 3,5W |
| Prevádzková teplota | -40°C-+60°C |
| IP krytie | IP67 |
| Rozmery | 58 mm × 61 mm × 163 mm |
| Hmotnosť | 350g |
| Príslušenstvo | montážna šablóna, skrutky, hmoždinky |
Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.










Recenzie
Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.