-11%
Hikvision DS-2CE56H1T-IT3E(6mm)
72,00 € 64,00 € s DPH
64 bez DPH
VONKAJŠIA HDTVI (TURBO HD) EXIR TUBUSOVÁ KAMERA 5MP/20SN/S, S 6MM OBJEKTÍVOM, SKRYTÉ IR DO 40M, POC
- Popis
- Ďalšie informácie
- Recenzie (0)
Popis
- vonkajšia HDTVI (Turbo HD) IR dome
- rozlíšenie 5MP/20sn/s
- objektív f6mmF2,3
- ExIR prisvietenie do 40m
- OSD menu po koaxiálnom kábli, digitálne funkcie
- krytie IP66
- Napájanie pomocou PoC
Ďalšie informácie
| Snímací prvok | 5MP Progressive Scan CMOS |
|---|---|
| Max. výkon portu | 2592×1944 pixelov |
| Citlivosť | 0,01Lux (F1,2), 0 Lux pri IR zap. |
| Objektív | 3,6 mm F1,2 |
| Uhol záberu | 70,1° |
| Režim Deň/Noc | automaticky |
| IRC filter | mechanický |
| Snímkovanie videa | 2592×1944/20fps |
| IR dosvit | EXiR – inteligentné IR – do 40m |
| Video výstup | HDTVI (75Ω/BNC) |
| 3D polohovanie | áno – vodorovne 360°, zvisle 90°, otáčanie 360° |
| OSD menu | áno, ovládané po koaxiálnom kábli |
| Digitálne funkcie | BLC, HLC, zrkadlo |
| Komunikácia | po koaxiálnom kábli – protokol: Pelco-C(Coaxitron) |
| Farba krytu | biela |
| Materiál | Kov |
| Napájanie | 12V=/PoC.at |
| Spotreba | 5 W |
| Prevádzková teplota | -40°C-+60°C |
| IP krytie | IP66 |
| Rozmery | 87mm×82mm×226mm |
| Hmotnosť | 680g |
| Príslušenstvo | montážna šablóna, skrutky, hmoždinky |
Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.









Recenzie
Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.