Hikvision DS-2CE76H0T-ITMF(2.8mm)
58,80 € s DPH
58.8 bez DPH
Hikvision DS-2CE76H0T-ITMF(2.8mm)
- Popis
- Ďalšie informácie
- Recenzie (0)
Popis
- 5Mpix (2560 x 1944) 20sn./s
- 4v1 (TVI,CVI,AHD,CVBS)
- objektív 2,8mm,
- uhol záberu 85,5°,
- dosah prisvietenia 30m,
- Zvuk cez koaxiálny kábel, vstavaný mikrofón
- krytie IP67
Ďalšie informácie
| Snímací prvok | 5MP Progressive Scan CMOS |
|---|---|
| Max. rozlíšenie | 2560×1944 pixelov |
| Citlivosť | 0.008 Lux @ (F1.2, AGC ON), 0 Lux pri IR zap. |
| Objektív | 2,8 mm |
| Uhol záberu | 98° |
| Režim Deň/Noc | automaticky, manuálne |
| El. uzávierka | 1/25 až 1/50,000 s |
| Snímkovanie videa | 5MP Progressive Scan CMOS |
| IR dosvit | 30m |
| OSD menu | áno |
| Komunikácia | po koaxiálnom kábli – protokol: HIKVISION-C (TVI výstup) |
| Farba krytu | biela |
| Materiál | Kov |
| Napájanie | 12VDC |
| Spotreba | 5,8W |
| Prevádzková teplota | -40°C-+60°C |
| IP krytie | IP67 |
| Rozmery | 90 mm × 79.37 mm |
| Hmotnosť | 300g |
Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.









Recenzie
Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.