Zobraziť Košík „Hikvision DS-2CE16F7T-AIT3Z(2.8-12mm)“ bol pridaný do košíka.

Hikvision DS-2CE76H8T-ITMF(2.8mm)
69,00 € s DPH
Produkt pridaný!
Pozrieť obľúbené
Tento produkt je medzi obľúbenými
Pozrieť obľúbené
Kategórie: Dome kamery
Značiek: biela farba, deň/noc, exteriér, Hikvision, IP66, IR prisvietenie
- Popis
- Recenzie (0)
Popis
| Formát videa | 4 v 1 (HDTVI, CVI, AHD, CVBS) |
|---|---|
| Rozlíšenie | 5 Mpix 4:3 |
| Prostredie | Vonkajšie |
| Maximálne rozlíšenie | 2560 x 1944 |
| Snímací prvok | 5 MP Progressive Scan CMOS |
| Snímkovanie | 20 fps (2560 x 1944) |
| Elektronická uzávierka | 1/25 s až 1/50,000 s |
| Objektív | 2,8 mm |
| Zaostrovanie | – |
| Vodorovný uhol záberu | 98° |
| Režim deň / noc | áno |
| Citlivosť | 0,003 Lux @ (F1,2, AGC Zap.) |
| WDR | WDR 130dB |
| Prisvietenie | IR-EXIR |
| Dosah prisvietenia | 30m |
| Potlačenie šumu | 3D DNR |
| OSD menu | áno |
| 3D nastavenie polohy | 0°-360°vodorovne, 0°-75°zvislo, 0°-360°otáčanie |
| Audio po koaxe | Nie |
| Privátne zóny | 4 |
| Detekcia pohybu | 4 oblasti |
| Digitálne funkcie | BLC, HLC, zrkadlo |
| Komunikácia | po koaxiálnom kábli – protokol: Pelco-C(Coaxitron) |
| Napájanie po koaxiále (PoC) | nie |
| Napájanie | 12VDC |
| Parametre napájania | 12 VDC±25% |
| Spotreba | 5,8 W |
| Prevádzková teplota | -40°C-+60°C |
| IP krytie | IP67 |
| Materiál tela | Kov |
| Rozmery | 90 mm × 79.37 mm |
| Hmotnosť | 300g |
Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.
Súvisiace produkty
-
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE16D8T-IT3E(2.8mm)
66,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE56D8T-IT3E(3.6mm)
68,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE16D8T-IT3F(3.6mm)
0 z 574,40 € s DPHVONKAJŠIA HDTVI (TURBO HD) EXIR TUBUSOVÁ KAMERA 2MP/20SN/S, S 6MM OBJEKTÍVOM, SKRYTÉ IR DO 40M, POC
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE12KF3T-LE(2.8mm)
106,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE16F7T-AIT3Z(2.8-12mm)
0 z 5100,00 € s DPHVonkajšia HDTVI (Turbo HD)IR tubusová kamera 3MP/18sn/s, WDR 120dB, s VF objektívom 2,8-12mm, inteligentné IR do 40m
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE56D8T-IT3F(2.8mm)
61,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE16H1T-IT5(6mm)
0 z 568,00 € s DPHVONKAJŠIA HDTVI (TURBO HD) EXIR TUBUSOVÁ KAMERA 5MP/20SN/S, S 6MM OBJEKTÍVOM, SKRYTÉ IR DO 80M
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE10KF3T-LE(2.8mm)
91,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CD2T87G2P-LSU/SL(4mm)(C)/BLACK
535,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CD2T46G2P-ISU/SL(2.8mm)(C)
334,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad

Recenzie
Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.