Hikvision DS-2DE7230IW-AE
914,00 € 760,00 € s DPH
2 Mpx (Full HD) vonkajšia IP Speed Dome kamera s 30X zoomom, IR prisvietením a kompresiou H.264
- Popis
- Ďalšie informácie
- Recenzie (0)
Popis
- 1/2.8″ Progressive Scan CMOS,
- Rozlíšenie 2Mpix
- 30x optický zoom / 16x digitálny zoom
- IR prisivietenie do 150m – adaptívne podľa uhla záberu
- 360° bezdorazové otáčanie, náklon v rozsahu -15° – 90°
- Kompresia H.264
- Napájanie HighPoE alebo 24V~
Ďalšie informácie
| Snímací prvok | 1/2.8″ Progressive Scan CMOS |
|---|---|
| Max. rozlíšenie | 1920×1080 |
| Snímkovanie | 25 fps (1920×1080), 25 fps (1280×960) , 25 fps (1280×720), 50fps (1280x 960, 1280×720) |
| Režim Deň/Noc | Áno |
| IR prisvietenie | do 150m, adaptívne podľa uhlu záberu |
| Citlivosť | Farba: 0.05Lux@( F1.6, AGC ON) čb: 0.01Lux@( F1.6, AGC ON) |
| IRC filter | Áno |
| El. uzávierka | 1 ~1/10,000s |
| Objektív | 4,3-129mm – Automatické/ poloautomatické/ manuálne zaostrovanie |
| Clona | automatická, F1,6-F5,0 |
| Uhol záberu | 65,2° – 2,11° |
| Zoom | 30x optický; 16x digitálny |
| Uhol náklonu | -15° -90° (auto Flip) |
| Rýchlosť náklonu | 0.1° – 120°/s – manuálne, 200°/s – automatický presun |
| Uhol otočenia | 360° bez dorazu |
| Rýchlosť otočenia | 0.1° – 160°/s – manuálne, 240°/s – automatický presun |
| Počet prepozícií | 300 |
| Počet túr | 8, po 32 prepozícií |
| PTZ protokoly | HIKVISION, Pelco-P, Pelco-D, self-adaptive |
| Kompresia | H.264/MJPEG, trojitý streaming |
| Pomer signál/šum | -3D DNR |
| Vylepšenie obrazu | HLC/BLC, digitálne WDR |
| Audio kompresia | G.711u /G.711a /G.726 /MP2L2/G.722 |
| Audio vstup | Linkový/Mikrofónny vstup |
| Audio výstup | 1- linkový výstup |
| Dig. vstup / výstup | 2 / 1 |
| Detekcia pohybu | detekcia pohybu, detekcia vniknutia, prekročenia línie, prekročenia hladiny zvuku |
| Privátne zóny | 2 – dynamické |
| Rozhranie | 10Base-T / 100Base-TX, RJ45 konektor |
| Sieťové protokoly | IPv4/IPv6, HTTP, HTTPS, 802.1x, Qos, FTP, SMTP, UPnP, SNMP, DNS, DDNS, NTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, IGMP, ICMP, DHCP, PPPoE |
| Napájanie | 24V~, High- PoE, max. 40W |
| Lokálny záznam | slot pre mikroSD/SDHC/SDXC kartu max 128GB |
| Spotreba | Max. 40W |
| Prevádzková teplota | -30°C ~ 65°C |
| IP krytie | IP66 |
| Rozmery (Ø x V) | Φ220×305mm |
| Vyhotovenie | Kov |
| Hmotnosť | 4,5kg |
Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.





Recenzie
Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.