Zobraziť Košík „Hikvision DS-2CE72DF3T-LFS(2.8mm)“ bol pridaný do košíka.

Hikvision DS-2CE10DF3T-LFS(2.8mm)
60,00 € s DPH
Produkt pridaný!
Pozrieť obľúbené
Tento produkt je medzi obľúbenými
Pozrieť obľúbené
Kategórie: Tubusové kamery
Značiek: biela farba, deň/noc, exteriér, HDMI, Hikvision, IP66, IR prisvietenie
- Popis
- Recenzie (0)
Popis
| Modelový rad | ColorVu |
|---|---|
| Formát videa | 4 v 1 (HDTVI, CVI, AHD, CVBS) |
| Rozlíšenie | 2 Mpix 4:3 |
| Prostredie | Vonkajšie |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 × 1080 |
| Snímací prvok | 2 MP CMOS |
| Snímkovanie | 1080p @25 fps/30 fps |
| Elektronická uzávierka | PAL: 1/25 s to 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s to 1/50,000 s |
| Objektív | 2,8 mm |
| Vodorovný uhol záberu | 105° |
| Režim deň / noc | áno |
| Citlivosť | 0,0005 Lux (F1,0, AGC Zap.) |
| WDR | WDR 130dB |
| Prisvietenie | Hybrid |
| Dosah prisvietenia | 20m |
| Potlačenie šumu | 3D DNR |
| OSD menu | áno |
| 3D nastavenie polohy | 0°-360°vodorovne, 0°-90°zvislo, 0°-360°otáčanie |
| Audio po koaxe | Nie |
| Digitálne funkcie | 3D DNR, Jas, Ostrosť, zrkadlo, smart light |
| Komunikácia | po koaxiálnom kábli – protokol: Hikvision-C |
| Napájanie po koaxiále (PoC) | nie |
| Napájanie | 12VDC |
| Parametre napájania | 12 VDC±25% |
| Spotreba | 5,4 W |
| Prevádzková teplota | -40°C-+60°C |
| IP krytie | IP67 |
| Materiál tela | Kov |
| Rozmery | 161.1 mm × 68.4 mm × 65.2 mm |
| Hmotnosť | 405g |
Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.
Súvisiace produkty
-
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE16D8T-IT3E(2.8mm)
66,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE12DF3T-LFS(2.8mm)
69,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE76H8T-ITMF(3.6mm)
69,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE10KF3T-LE(2.8mm)
91,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE56D8T-IT3F(3.6mm)
61,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE16F7T-AIT3Z(2.8-12mm)
0 z 5100,00 € s DPHVonkajšia HDTVI (Turbo HD)IR tubusová kamera 3MP/18sn/s, WDR 120dB, s VF objektívom 2,8-12mm, inteligentné IR do 40m
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE16D8T-IT3F(3.6mm)
0 z 574,40 € s DPHVONKAJŠIA HDTVI (TURBO HD) EXIR TUBUSOVÁ KAMERA 2MP/20SN/S, S 6MM OBJEKTÍVOM, SKRYTÉ IR DO 40M, POC
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE56D8T-IT3E(2.8mm)
68,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE72DF3T-LFS(2.8mm)
67,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
-11%
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE56H1T-IT3E(6mm)
0 z 5VONKAJŠIA HDTVI (TURBO HD) EXIR TUBUSOVÁ KAMERA 5MP/20SN/S, S 6MM OBJEKTÍVOM, SKRYTÉ IR DO 40M, POC
72,00 €64,00 € s DPHPridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad

Recenzie
Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.