Hikvision DS-2CE56D8T-IT3E(3.6mm)
68,00 € s DPH
Tento produkt je medzi obľúbenými
Pozrieť obľúbené
- Popis
- Ďalšie informácie
- Recenzie (0)
Popis
| Formát videa | HDTVI |
|---|---|
| Rozlíšenie | 2 Mpix 16:9 |
| Prostredie | Vonkajšie |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 x 1080 |
| Snímací prvok | 2 MP progressive scan CMOS |
| Snímkovanie | 25 fps (1920 x 1080) |
| Elektronická uzávierka | 1/25 s až 1/50,000 s |
| Objektív | 3,6 mm |
| Zaostrovanie | – |
| Vodorovný uhol záberu | 82,6° |
| Režim deň / noc | áno |
| Citlivosť | 0,005 Lux @ (F2,0, AGC Zap.) |
| WDR | WDR 120dB |
| Odstup signál/šum | – |
| Prisvietenie | IR-EXIR |
| Dosah prisvietenia | 40m |
| Potlačenie šumu | 3D DNR |
| OSD menu | áno |
| 3D nastavenie polohy | 0°-360°vodorovne, 0°-75°zvislo, 0°-360°otáčanie |
| Anti-flicker | – |
| Audio po koaxe | Nie |
| Privátne zóny | 4 |
| Detekcia pohybu | Áno |
| Digitálne funkcie | BLC, HLC, OFF |
| Komunikácia | po koaxiálnom kábli – protokol: HIKVISION-C (TVI výstup) |
| Napájanie po koaxiále (PoC) | áno |
| Napájanie | 12VDC |
| Parametre napájania | 12 VDC±25% |
| Spotreba | 4 W |
| Prevádzková teplota | -40°C-+60°C |
| IP krytie | IP67 |
| Materiál tela | Kov |
| Rozmery | φ110mm×93.2mm |
| Hmotnosť | 350g |
| Príslušenstvo | montážna šablóna, skrutky, hmoždinky, kľúč |
Ďalšie informácie
| Snímací prvok | 2MP progressive scan CMOS |
|---|---|
| Max. výkon portu | 1920 x 1080 pixelov |
| Citlivosť | 0,01Lux (F1,2), 0 Lux pri IR zap. |
| Objektív | 3,6mm |
| Uhol záberu | 82,63° |
| Režim Deň/Noc | automaticky |
| IRC filter | mechanický |
| Snímkovanie videa | 1920 × 1080/25fps |
| IR dosvit | EXiR – inteligentné IR – do 40m |
| Video výstup | HDTVI (75Ω/BNC) |
| 3D polohovanie | áno – vodorovne 360°, zvisle 90°, otáčanie 360° |
| OSD menu | áno, ovládané po koaxiálnom kábli |
| Digitálne funkcie | BLC, HLC, zrkadlo |
| Komunikácia | po koaxiálnom kábli – protokol: Pelco-C(Coaxitron) |
| Farba krytu | biela |
| Materiál | Kov |
| Napájanie | 12V=/PoC.at |
| Spotreba | 4 W |
| Prevádzková teplota | -40°C-+60°C |
| IP krytie | IP66 |
| Rozmery | 87mm×82mm×226mm |
| Hmotnosť | 680g |
| Príslušenstvo | montážna šablóna, skrutky, hmoždinky |
Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.








Recenzie
Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.