Hikvision DS-2CE16H1T-IT5(6mm)
68,00 € s DPH
68 bez DPH
VONKAJŠIA HDTVI (TURBO HD) EXIR TUBUSOVÁ KAMERA 5MP/20SN/S, S 6MM OBJEKTÍVOM, SKRYTÉ IR DO 80M
- Popis
- Ďalšie informácie
- Recenzie (0)
Popis
- vonkajšia HDTVI (Turbo HD) tubusová kamera
- rozlíšenie 5MP/20fps
- ExIR inteligentné skryté prisvietenie do 80m
- objektív f6mmF1,2
- krytie IP68
- teplotný rozsah -40°C až +60°C
Ďalšie informácie
| Snímací prvok | 5MP Progressive Scan CMOS |
|---|---|
| Max. rozlíšenie | 2592×1944 pixelov |
| Citlivosť | 0,01Lux (F1,2), 0 Lux pri IR zap. |
| Objektív | 6.0mm F1,2 |
| Uhol záberu | 46° |
| Režim Deň/Noc | automaticky, manuálne |
| IRC filter | mechanický |
| El. uzávierka | 1/25 až 1/50,000 s |
| Snímkovanie videa | 5MP / 20 sn/s |
| IR dosvit | EXiR – inteligentné IR – do 80m |
| Video výstup | HDTV (75Ω/BNC) |
| 3D polohovanie | áno – vodorovne 360°, zvisle 90°, otáčanie 360° |
| OSD menu | áno, ovládané po koaxiálnom kábli |
| Digitálne funkcie | BLC, HLC, zrkadlo, prevrátenie |
| Komunikácia | po koaxiálnom kábli – protokol: Pelco-C (Coaxitron) |
| Farba krytu | biela |
| Materiál | Kov |
| Napájanie | 12V= |
| Spotreba | 5 W |
| Prevádzková teplota | -40°C-+60°C |
| IP krytie | IP66 |
| Rozmery | 87mm×82mm×226mm |
| Hmotnosť | 680g |
| Príslušenstvo | montážna šablóna, skrutky, hmoždinky, kľúč |
Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.









Recenzie
Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.