
Rocket M5 MIMO TDMA
158,30 € s DPH
Dvojpolarizačná sektorová anténa pre jednotku Rocket M5
- Popis
- Ďalšie informácie
- Recenzie (0)
Popis
- reálna rýchlosť prenosu až 150Mbps
- možnosť pripojenia 2 ext. antén
- pracovný režim ako klient / access point / WDS
- technológia MIMO
- 1x ethernetová prípojka
- pasívne PoE
- montáž na stožiar
Ďalšie informácie
| Procesor | Atheros MIPS 24KC 400 MHz |
|---|---|
| Operačný systém | AirOS V |
| Pamäť | 8 MB Flash |
| Frekvenčný rozsah | 5475 – 5825 MHz |
| Výstupný výkon | 27 dBm max. |
| Citlivosť | -96 dBm min. |
| Modulácia | OFDM |
| Dátový prenos | Do 150Mbps |
| Štandardy | 802.11a, 802.11n, CE, FCC Part 15.247, IC RS210 |
| Zabezpečenie | WEP, WPA, WPA2 |
| Rozhranie | 1x Ethernet 10/100 Mbps / 2x SMA |
| Sieťové protokoly | DHCP, DNS, NTP, PPPoE, SNMP, UPnP |
| Indikácia | LED indikácia sily signálu |
| Napájanie | DC 24V / 1A; PoE |
| Pracovná teplota | -30° – +75° C |
| Vlhkosť | 5 – 95% |
| Rozmery | 160 x 80 x 30 mm |
| Hmotnosť | 0.7 kg |
| Materiál | Plast |
| Montáž | Stožiar |
Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.
Súvisiace produkty
-
-7%
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CD6986F-H(5mm)
0 z 57.3 MEGAPIXELOVÁ DOME PANORAMATICKÁ IP KAMERA S 4X5MM OBJEKTÍVMI, KOMPRESIA H.264, ULTRAVYSOKÁ CITLIVOSŤ DARKFIGHTER, AUDIO A ALARM V/V, ANTIVANDAL IK10, IP66 NA VONKAJŠIE POUŽITIE, S VYHRIEVANÍM
1504,00 €1400,00 € s DPHPridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadNanostation M5 LOCO
0 z 5101,20 € s DPHBezdrôtová externá jednotka vrátane 13 dBi antény pre pásmo 5 GHz
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-3E0105P-E
0 z 552,80 € s DPH4+1 PORTOVÝ POE SWITCH 10/100MBPS, 4XPOE 802.3AF – 58W, 1X 100M UPLINK
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -

Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadP-TR1HD3 – prevodník (balun) – sada 2 ks
0 z 53,60 € s DPHP-TR1HD3 – prevodník (balun) – sada 2 ks
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadDvojpolarizačná sektorová anténa AirMAX MIMO
0 z 5138,00 € s DPHDvojpolarizačná sektorová anténa pre jednotku Rocket M5
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -

Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadDS-1H18S/E(C) – prevodník PoC
0 z 53,00 € s DPHTento prevodník NEPODPORUJE funkciu PoC
UTP, Cat 5e
450m – HD-CVI
230m – HD-TVI
320m – AHD
450m – CVBS
Funguje s kamerami do 8 MpxPridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad

Recenzie
Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.