Zobraziť Košík „Hikvision DS-2CD2T46G2P-ISU/SL(2.8mm)(C)“ bol pridaný do košíka.

Hikvision DS-2CE56D8T-IT3F(2.8mm)
61,00 € s DPH
Produkt pridaný!
Pozrieť obľúbené
Tento produkt je medzi obľúbenými
Pozrieť obľúbené
Kategórie: Dome kamery
Značiek: biela farba, deň/noc, exteriér, HDMI, Hikvision, IP66, IR prisvietenie
- Popis
- Recenzie (0)
Popis
| Formát videa | 4 v 1 (HDTVI, CVI, AHD, CVBS) |
|---|---|
| Rozlíšenie | 2 Mpix 16:9 |
| Prostredie | Vonkajšie |
| Maximálne rozlíšenie | 1920 x 1080 |
| Snímací prvok | 2 MP progressive scan CMOS |
| Snímkovanie | 25 fps (1920 x 1080) |
| Elektronická uzávierka | 1/25 s až 1/50,000 s |
| Objektív | 2,8 mm |
| Zaostrovanie | – |
| Vodorovný uhol záberu | 103,5° |
| Režim deň / noc | áno |
| Citlivosť | 0,005 Lux @ (F2,0, AGC Zap.) |
| WDR | WDR 120dB |
| Odstup signál/šum | – |
| Prisvietenie | IR-EXIR |
| Dosah prisvietenia | 60m |
| Potlačenie šumu | 3D DNR |
| OSD menu | áno |
| 3D nastavenie polohy | 0°-360°vodorovne, 0°-180°zvislo, 0°-360°otáčanie |
| Anti-flicker | – |
| Audio po koaxe | Nie |
| Privátne zóny | 4 |
| Detekcia pohybu | Áno |
| Digitálne funkcie | BLC, HLC, OFF |
| Komunikácia | po koaxiálnom kábli – protokol: HIKVISION-C (TVI výstup) |
| Napájanie po koaxiále (PoC) | nie |
| Napájanie | 12VDC |
| Parametre napájania | 12 VDC±25% |
| Spotreba | 11 W |
| Prevádzková teplota | -40°C-+60°C |
| IP krytie | IP67 |
| Materiál tela | Kov |
| Rozmery | φ110mm×93.2mm |
| Hmotnosť | 350g |
| Príslušenstvo | montážna šablóna, skrutky, hmoždinky, kľúč |
Iba prihlásení zákazníci ktorý tento produkt kúpili môžu produkt ohodnotiť.
Súvisiace produkty
-
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE12DF3T-LFS(2.8mm)
69,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE76H0T-ITMF(2.8mm)
0 z 558,80 € s DPHHikvision DS-2CE76H0T-ITMF(2.8mm)
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE76H8T-ITMF(3.6mm)
69,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
-11%
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE56H1T-IT3E(6mm)
0 z 5VONKAJŠIA HDTVI (TURBO HD) EXIR TUBUSOVÁ KAMERA 5MP/20SN/S, S 6MM OBJEKTÍVOM, SKRYTÉ IR DO 40M, POC
72,00 €64,00 € s DPHPridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE16H1T-IT5(6mm)
0 z 568,00 € s DPHVONKAJŠIA HDTVI (TURBO HD) EXIR TUBUSOVÁ KAMERA 5MP/20SN/S, S 6MM OBJEKTÍVOM, SKRYTÉ IR DO 80M
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE76H8T-ITMF(2.8mm)
69,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE16F7T-AIT3Z(2.8-12mm)
0 z 5100,00 € s DPHVonkajšia HDTVI (Turbo HD)IR tubusová kamera 3MP/18sn/s, WDR 120dB, s VF objektívom 2,8-12mm, inteligentné IR do 40m
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CE16D8T-IT3E(2.8mm)
66,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CD2T87G2P-LSU/SL(4mm)(C)
535,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad -
Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľadHikvision DS-2CD2T87G2P-LSU/SL(4mm)(C)/BLACK
535,00 € s DPH0 z 5Pridať do košíkaProdukt pridaný! Pozrieť obľúbenéTento produkt je medzi obľúbenými Pozrieť obľúbenéRýchly náhľad

Recenzie
Zatiaľ niesú žiadne hodnotenia.