TURBO HD 4.0

TURBO HD 4.0

TURBO HD 4.0 prináša :

4K Ultra HD

Väčšina analógových kamier ponúka len rozlíšenie 2 MP, kamery Hikvision Turbo HD 4.0 poskytujú ultra-HD rozlíšenie až do 4K, vynikajúcu kvalitu, ostrosť a čistotu obrazu. Najnovšie 4K kamery ponúkajú ohromujúce rozlíšenie 8 MP. Vďaka širšiemu záberu a lepším detailom 8 MP kamery efektívne redukujú výskyt slepých miest. Kompletný 4K Ultra-HD systém funguje od 4K kamery cez 4K DVR až po 4K HDMI monitory.

Kompresia H.265+
H.265+ dosahuje obrovský nárast efektivity. V porovnaní s H.264 je bitrate znížený v priemere o 75% pri zachovaní vysokej kvality prenosu. H.265+ je inteligentný algoritmus vyvinutý spoločnosťou Hikvision, ktorý dokáže výrazne znížiť bitrate videa. Šírka pásma je radikálne redukovaná, požiadavky na ukladanie dát sú minimalizované a kvalita obrazu sa stále zlepšuje.

Ultra vysoká citlivosť
Kamery s ultra vysokou citlivosťou Hikvision výrazne zlepšujú efektivitu nočného monitorovania. S 120 dB WDR a vstavanou funkciou PoC tieto kamery ponúkajú používateľom najpokročilejšie funkcie zabezpečenia. Presvedčte sa, že uvidíte – v tieni, v noci a za podmienok, kedy iné kamery nevidia.

Zabudované PoC 
Technológia PoC umožňuje napájať kamery po koaxiálnom kábli. PoC technológia pozostáva z kombinácie PoC kamery a PoC DVR.

Inteligentné SMART funkcie
Turbo HD DVR podporujú SMART funkcie ako: detekcia rozostrenia, detekcia prekročenia línie, detekcia zmeny scény, detekcia narušenia, detekcia tváre

Výroba zameraná na kvalitu
Hikvision ako výrobca dbá na vysokú kvalitu výrobkov, čomu je prispôsobená aj výroba. Produkty sú vyrábané v čistom prostredí pre zaručenie zachovania čistoty objektívov. Výroba je automatizovaná a produkty testované

HD objektívy
Výhodou HD objektívov od Hikvision je ich vysoká kvalita spracovania, vysoké rozlíšenie, veľká svetelnosť a veľmi nízke priestorové skreslenie obrazu

HD Inter System Protocol
Hikvision (ISP) ponúka video s lepšími detailmi a skutočnými farbami.

Spoľahlivosť
Produkty Hikvision sú testované na rôzne vplyvy teplôt, času, mechanického opotrebenia, skratov ale aj prepätia, vody a prudkých nárazov.

Zabudované PoC
Technológia PoC umožňuje napájať kamery po koaxiálnom kábli. PoC technológia pozostáva z kombinácie PoC kamery a PoC DVR Turbo kamery, ktoré podporujú túto funkciu majú na konci označenia písmeno E a rekordéry majú písmeno P. (Napr. DS2CE16D8TITE, DS7208HQHIK2P)

Zdieľať tento článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *